Responsive , seo dostu, W3C standartlarında, özgün web tasarım ve kullanımı kolay, güçlü, geliştirilebilir web yazılım hizmeti alın!


Web tasarım nedir ?

Web tasarım, web sitelerinde kullanıcı tarafı dediğimiz, web sitesini ziyaret ettiğimizde bizi karşılayan sayfanın, belirli estetik ve kullanım kolaylığı gibi kritelere uygun HTML, CSS ve JavaScript yazılım dilleri ile kodlanmasıdır.

Web sitesi tasarımı nasıl yapılır ?

Öncelikli olarak web sitesi tasarımı yapacağımız kişi ya da kurumu en iyi yansıtacağını düşündüğümüz, kullanımı kolay, özgün, şık bir tasarımı ortaya koyarım. Daha sonra bunu HTML, CSS ve JavaScript kodları kullanılabilir web sayfalarına dönüştürürüm. Tüm bunları yapar iken HTML5, CSS3 ve EcmaScript 6+ kullanırım. Böylelikle kullanıcı dostu olduğu kadar, W3C standartlarına uygun, seo uyumlu ve hızlı web sitesi tasarımları ortaya çıkarırım.

Web tasarım fiyatları ne kadardır ve nasıl hesaplanır ?

Web tasarım fiyatları değişmekte olan teknoloji uyumluluk ve tasarlanacak olan sayfa sayısı ile doğru orantıda artış ya da azalış gösterir. Ancak benim yaptığım web sitesi tasarımlarında responsive ya da seo uyumlu olması sizlere ilave ücret olarak yansımaz. Ben web sitesi tasarımına işinizi büyütmek ya da farkındalık yaratmak amaçlı ihtiyacınız olduğunu bilirim ve seo dostu, responsive bir web tasarım çalışması yapmam gerektiğini kendime görev bilirim.

Responsive web tasarım nedir ve neden çok önemlidir?

Günümüzde her kişinin bilgisayarı ya da laptopu olmasa bile mutlaka bir akıllı telefonu var. Geçtiğimiz yıllarda yapılan çalışmalar gösteriyor ki akıllı telefon ve tabletlerden ziyaret edilen web sitelerinin sayısı yüzde ellinin üzerine çıktı. Hal böyle olunca Google, Yandex gibi arama motorları mobil uyumluluk ( responsive ) göstermeyen web sitelerinin arama sonuçlarındaki sıralamasını aşağıya çekti. Responsive web tasarım hem seo hem de sitenizi ziyaret eden kişiler için çok önemlidir.

PWA nedir ? Seo'ya etkisi nedir ?

Progressive Web Apps ( İleri Web Uygulaması ), yeni bir yazılım geliştirme metodolojisini ifade etmek için kullanılır. Geleneksel uygulamalar dışında, İleri Web Uygulaması ( PWA ) bilinen web sitelerinin ve mobil uygulamaların hibrit halde geliştirilmesi olarak değerlendirilebilir.

PWA özel bir kodlama tekniğiyle yazılır ve Web sitelerinin bir mobil uygulama gibi kullanılabilmesini ve çevrim dışıyken dahi erişimini mümkün kılar.

Google daha iyi bir mobil – web arama deneyimi sunmak için yeni teknolojilere büyük yatırımlar yaptı, PWA da bu teknolojilerden biridir. PWA mobil tarayıcı üzerinden hızlı, güvenilir ve ilgi çekici bir mobil uygulama benzeri deneyim sunmayı amaçlar. Bir Google yazılım mühendisi olan Alex Russell şöyle açıklıyor:

“PWA, Web içeriği ve mobil uygulamalar arasındaki çizgiyi bulanıklaştırıyor, ancak Web’in güçlü yönlerini koruyor.”

AMP nedir ? Seo'ya etkisi nedir ?

Hızlandırılmış mobil sayfalar (AMP) açık kaynaklı bir kod yazılımı olup, interneti daha güzel bir yer haline getirmeyi amaçlamaktadır. AMP yapısı ile oluşturulan sayfaları yüksek performanslarla telefonlarda erişim imkanı tanımaktadır.

AMP ile sayfa yapılandırması yaptığınız zaman, site kullanıcılarınıza çok daha hızlı bir erişim imkanı sunarsınız. AMP aynı zamanda sitenizin sunucusuna da trafik kolaylığı sağlar. Bu anlamda AMP kodlaması son derece faydalıdır. Günümüzde bir web sitesinin başarı kriterlerinden belki de en önemlisi kullanıcı deneyimi olduğu için AMP web sayfaları AMP olmayan sayfalardan daha çok ön planda yer alırlar.

AMP teknolojisinin iyi yönleri olduğu kadar bazı kusurlu yönleri de mevcut. Öncelikle AMP sınırlı HTML, JavaScript ve CSS desteği vermektedir. Bu sebepten dolayı bu teknolojileri web sitenizde normal bir web sitesinde kullandığınız gibi kullanamazsınız. Bununla birlikte AMP, Google Analytics dışında herhangi bir analiz platformunu da desteklemiyor. Bu da Google AMP kullanmaya başladığınızda web sitenizde kullanmak istediğiniz diğer analiz platformlarıyla vedalaşmanız gerektiği anlamına geliyor.

Freelancer Web Tasarım Uzmanı Freelancer SEO ve SEM Uzmanı

SEO uzmanı

Ortalama Değerlendirme: 4.7, 11 kişi tarafından - 100.00₺ 'den 5000.00
SEO dostu, responsive web tasarım ile müşteri sayınız, marka bilinirliğiniz, marka değeriniz artacak!

Web Tasarım paketlerim

Web sitesi tasarımcısı Tuğrul Yıldırım | Seo Uzmanı | Sosyal Medya Yöneticisi sizlere İstanbul 'da aşağıdaki hizmetleri sunuyor. Freelance web tasarım uzmanı
 • Web Tasarım hizmeti
  • Responsive web tasarım
  • Hızlı, kullanımı kolay web site şablonları tasarımı
  • W3C satandartlarına uygun web tasarım
  • AMP ya da PWA uyumlu web tasarım
 • Web Yazılım
  • Kullanımı kolay güçlü admin panelleri
  • Hızlı yüklenme süresine sahip hosting
  • E-ticaret hizmetleri
  • Müşteri takip sistemleri
  • Stok takip sistemleri
  • İhtiyaca özel web uygulamaları
  • Açık kaynak kodlu web yazılım
 • SEO yazılım
  • Site içi seo
  • Firmaya özel ilave seo yazılım desteği
  • Schema.org desteği
  • Google Analystic ve Adwords Desteği
  • Çok dilli web sitesi yazılım
  • E-posta pazarlama yazılımı

İstanbul'da profesyonel web tasarım ve web yazılım hizmeti

İstanbul'da ya da Türkiye'nin dört bir yanında olun hiç önemli değil, sizlere kullanımı kolay, güçlü, özgün, yaratıcı, en son teknoloji ile üretilmiş, responsive, seo dostu web sitesi tasarımları ve web yazılımları üretiyorum.

Web Tasarım
İnternet Reklamları
Mobil Uygulama Geliştirme

Bireysel Web Tasarım ve Web Yazılım Derslerim

E-posta pazarlama

E-posta pazarlama hizmeti

Kampanyalarınızı, haber ve duyurularınızı, çok kısa bir süre içerisinde onbinlerce kişiye ulaştırın.

Detaylı Bilgi
web tasarım

Responsive web tasarım hizmeti

Her zaman tüm cihazlarla uyumlu, seo'ya uygun ve özgün web sitesi tasarımı yaptırın.

Detaylı Bilgi
web tasarım

Mobil Seo Hizmeti

Pwa ve amp web sitesi tasarımları ile mobil tarayıcılarda, üst sıralarda yer almanızı sağlıyorum.

Detaylı Bilgi
web tasarım

İnternet Reklamları

Sosyal medya ve arama motorlarında reklam çalışmalarınızı yürütür iken her zaman rakip, piyasa ve anahtar kelime analizleri yapılır.

Detaylı Bilgi
Web sitesi Tasarımcısı Tuğrul Yıldırım
$$

Freelance yazılımcı

Web tasarım, web yazılım, seo hizmeti, sem hizmeti, internet ve sosyal medya reklamları, mobil uygulama geliştirme, pwa uygulamaları, amp web tasarım, responsive web tasarım, e-posta pazarlama, web uygulamaları hizmetleri sunuyorum.
Yavuz sokak 18/5 Avcılar, İstanbul
Telefon: 531-235-4229