Geleceğini web ve mobil uygulama geliştirmek üzerine kurmak isteyen herkese sıfırdan ileri seviyeye, web tasarım, web yazılım ve mobil uygulama geliştirme dersleri veriyorum.


Web tasarım kursu nedir ?

Web tasarım kursu, web sitelerini ziyaret ettiğimizde bizi karşılayan sayfanın HTML, CSS, JavaScript ile kodlanmasını öğreten derslerin tamamına verilen isimdir. Kurs süresince HTML5 kullanarak web sitesinin taslağını, CSS3 kullanarak görünümünü ve JavaScript kullanarak etkileşime geçmesini nasıl sağladığınızı öğrenirsiniz.

Web yazılım kursu nedir ? Web tasarım kursundan farkı nedir ?

Komple web sitesi geliştirmeyi iki ana başlık altında toplayabiliriz. Bunlardan ilki kullanıcı tarafı, diğeri ise server tarafıdır. Web tasarım ile kullanıcı tarafında sadece tarayıcıların anladığı HTML, CSS, JavaScript kullanır iken, veri kontrolü ya da herhangi bir işlem, sorgu yapmamızı sağlayan programlama dillerini server kısmında kullanırız. Benden alacağınız web yazılım derslerinde server tarafında Php programlama dilini nasıl kullanacağınızı, PhpMyAdmin ile MySql veritabanını nasıl kontrol edeceğinizi öğrenirsiniz.

Web tasarım ve web yazılım kurslarının fiyatları ne kadardır ?

Web tasarım kursu fiyatları saatlik ücret ve oluşturulacak proje sayısı ile hesaplanmakta olup sıfırdan başlayan bir kişi ile ile ileri seviyeye geçiş yapmak isteyen bir öğrencinin kurs maliyetleri farklılık gösterebiliyor. Konu ile ilgili benimle irtibata geçerseniz daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Mobil uygulama kursu hangi programlama dilinde yapılıyor ?

Mobil uygulama geliştirme eğitimimiz Google tarafından geliştirilen ve desteklenen Flutter & Dart programlama dillerinde yapılıyor. Flutter ve Dart dilleri mobil uygulama geliştirmeyi zevkli ve eğlenceli bir hale dönüştüren, hot reload özelliği ile dünya çapında ses getirmeyi başaran güçlü dillerdir. Sizde Flutter ve Dart derslerime katılarak hayallerinizdeki uygulamayı yapmaya bir adım daha yaklaşın !

Bireysel web tasarım ve programlama dersleri nerede yapılıyor ?

Bireysel web tasarım ve programlama dersleri online ortamda sizlerin ve benim müsait olduğum saatler önceden belirlenerek haftalık ya da iki haftalık programlar oluşturularak yapılıyor.

Mobil uygulama geliştirme esnasında nelere sahip olmalısınız ?

Flutter ve Dart programlama dilleri sizlere hem Ios hem de Android için mobil uygulama geliştirme fırsatı sunar. Ancak windows bilgisayarlarda android uygulama geliştirir iken debug işlemi kolayca yapılabilir iken, Ios uygulama geliştirme sürecinde Ios işletim sistemini kullanan bir bilgisayar ve Iphone telefona ihtiyaç duyulmaktadır.

Freelancer Web Tasarım Uzmanı Mobil uygulama geliştirme kursları - Web Tasarım kursları - Web yazılım kursları

Yazılım hocası

Ortalama Değerlendirme : 4.7, 11 kişi tarafından - 3000.00₺ 'den 10000.00
SEO dostu, responsive web sitesi tasarımı yapmayı ya da kullanımı kolay, güvenli, güçlü web yazılımı öğrenin! Mobil uygulama geliştirme kurslarım ile hayallerinizi gerçeğe dönüştürün!

Bireysel Yazılım ve Tasarım Kurslarım

» Sıfırdan ileri seviyeye Web tasarım kursu

Sıfırdan ileri seviyeye Html5, CSS3, JavaScript, Jquery, Bootstrap öğrenin!

Sıfırdan ileri seviyeye Html5, CSS3, JavaScript, Jquery, Bootstrap öğrenerek, seo dostu ve responsive web sitesi tasarımları yapın. Geleceğinize prestij ve değer katın!

Kurs Günleri
Ocak 1 - Nisan 1

» Sıfırdan ileri seviyeye Web yazılım kursu

Sıfırdan ileri seviyeye Php, MySql öğrenin!

Sıfırdan ileri seviyeye Php7 ve MySql öğrenerek, kullanımı kolay, güçlü admin panelleri, cms uygulamaları ya da web uygulamaları yapın. Geleceğinize prestij ve değer katın!

Kurs Günleri
Ocak 1 - Nisan 1

» Sıfırdan ileri seviyeye Mobil uygulama geliştirme kursu

Sıfırdan ileri seviyeye Flutter & Dart ve Firebase öğrenin!

Sıfırdan ileri seviyeye Flutter & Dart ve Firebase öğrenerek hayallerinizdeki mobil uygulamayı yapın. Geleceğinize prestij ve değer katın!

Kurs Günleri
Ocak 1 - Nisan 1

» Sıfırdan ileri seviyeye Seo ve Sem kursu

Sıfırdan ileri seviyeye Seo ve Sem öğrenin!

Sıfırdan ileri seviyeye Seo ve Sem öğrenerek arama motorlarında üst sıralara tırmanmayı öğrenin. Geleceğinize prestij ve değer katın!

Kurs Günleri
Ocak 1 - Nisan 1

İstanbul'da profesyonel web tasarım, web yazılım ve seo - sem kursu

İstanbul'da ya da Türkiye'nin dört bir yanında olun hiç önemli değil, online platformda sizlere nasıl mobil uygulama, web uygulaması ya da web sitesi tasarımları yaptığınızı öğreteceğim.

Web Tasarım
İnternet Reklamları
Mobil Uygulama Geliştirme

Bireysel Web Tasarım ve Web Yazılım Derslerim

E-posta pazarlama

E-posta pazarlama hizmeti

Kampanyalarınızı, haber ve duyurularınızı, çok kısa bir süre içerisinde onbinlerce kişiye ulaştırın.

Detaylı Bilgi
web tasarım

Responsive web tasarım hizmeti

Her zaman tüm cihazlarla uyumlu, seo'ya uygun ve özgün web sitesi tasarımı yaptırın.

Detaylı Bilgi
web tasarım

Mobil Seo Hizmeti

Pwa ve amp web sitesi tasarımları ile mobil tarayıcılarda, üst sıralarda yer almanızı sağlıyorum.

Detaylı Bilgi
web tasarım

İnternet Reklamları

Sosyal medya ve arama motorlarında reklam çalışmalarınızı yürütür iken her zaman rakip, piyasa ve anahtar kelime analizleri yapılır.

Detaylı Bilgi
Web sitesi Tasarımcısı Tuğrul Yıldırım
$$

Freelance yazılımcı

Web tasarım, web yazılım, seo hizmeti, sem hizmeti, internet ve sosyal medya reklamları, mobil uygulama geliştirme, pwa uygulamaları, amp web tasarım, responsive web tasarım, e-posta pazarlama, web uygulamaları hizmetleri sunuyorum.
Yavuz sokak 18/5 Avcılar, İstanbul
Telefon: 531-235-4229