SEO Hizmeti

SEO hizmeti almak isteyen herkese; gerçekçi hedefler üzerinden en çok faydayı elde edebileceği SEO çözümleri ve SEO paketleri oluşturuyorum.

Hizmetler Gümüş SEO Paketi Altın SEO Paketi Platin SEO Paketi E-ticaret SEO Paketi
Anahtar Kelime Analizi VAR VAR VAR VAR
Özgün içerik üretme YOK VAR VAR VAR
Site içi SEO (Teknik SEO) VAR VAR VAR VAR
Site Dışı SEO (Backlink edinme ve Sosyal Medya Yönetimi) YOK YOK VAR VAR
Görsel Aramalar için Optimizasyon VAR VAR VAR VAR
Sesli Aramalar için Optimizasyon YOK VAR VAR VAR
Videolar Optimizasyon Çalışmaları YOK YOK VAR VAR
Rich Snippet Optimizasyon YOK YOK VAR VAR
Google Analytics ve Search Console Çalışmaları VAR VAR VAR VAR
Ahrefs, SemRush, Screamin Frog YOK VAR VAR VAR
Sosyal Medya Yönetimi YOK YOK VAR VAR
SEO UYUMLU BLOG VE MAKALE OLUŞTURMA YOK YOK YOK VAR

 

SEO uzmanından seo hizmeti alın
SEO uzmanı’ndan SEO hizmeti alın !

SEO NEDEN GEREKLİDİR?

Seo internetteki işletmenizi işlek bir caddede bulundurmaya benzer. Ne kadar çok müşteri ya da kullanıcı websitenize ya da web uygulamanıza gelir ise o kadar değer üretirsiniz. SEO (arama motoru optimizasyonu) sayesinde web sitenize trafik sağlarsınız.

SEO Fiyatları Neye Belirlenir?

SEO fiyatlarını etkileyen bir çok faktör bulunmaktadır. Bunların başında web sitenize hedeflenen trafiği sağlayabilmek için gereken sürenin uzunluğudur. Bu süreyi belirlemek için ise aşağıdaki durumların değerlendirmesi yapılır.

 1. Domain’in yaşı
 2. Domain’in geçmişi
 3. Sosyal medya bilinirliği
 4. Son 2 yıla ait trafik verileri
 5. Hangi kelimelerde ilk sayfada sıralamaya girebildi
 6. Anahtar kelimelerin zorluk oranı
 7. Piyasa ve rakiplerin durumlarının incelenmesi

Yukarıdaki aşamalar bir bir incelenir, raporlar oluşturulur ve SEO çalışmaları için minimum süre ve bütçenin ne kadar olması gerektiği belirlenir.

Seo paketleri nelerdir ve neye göre belirlenirler ?

Seo paketleri projeden projeye farklılık gösterebilir. Bu tamamen müşterinin ne istediği ile alakalıdır. Bu sayfa da yer alan SEO hizmeti paketleri tamamen müşterilerin istekleri doğrultusunda oluşturulmuş planların derlenmesi ile elde edilmiştir.

Her bir planın ücreti ise gene kendi içinde değişiklik gösterebilir. Bunun nedeni ise büyük bir proje için platin SEO paketi seçmek yerine gümüş seçildiğinde, elde edilmek istenen başarıya daha geç ulaşılacağı için paket fiyatı düşük olsa dahi toplamda ödenen hizmet bedeli yüksek olabiliyor.

Site içi SEO nedir ?

Site içi SEO; web sitenizin arama motorları tarafından kolay anlaşılabilir hale gelmesini sağlayan çalışmaların toplamına verilen isimdir.

Site içi SEO çalışmalarının en temel maddeleri şu şekildedir :

 • Meta etiketlerinin arama motorlarına ve içeriğinize uygun optimize edilmesi
 • Web sitenizde yer alan başlık etiketlerinin önem sırasına göre mantıklı bir anlam bütünlüğü oluşturmasını sağlamak ve site içeriğine uygun optimizasyon çalışmasını yapmak
 • Resim etiketlerinin site hızına olan etkisini azaltmak ve alternatif etiketlerini optimize etmek
 • Derinlemesine ve SEO uyumlu kaliteli, özgün içerikler oluşturmak ve hazırlamak
 • Site içi trafiği arttıracak linkler oluşturmak
 • Sosyal medya linkleri, kaynaklar paylaşmak

SİTE DIŞI SEO NEDİR, BACKLİNK EDİNME ÇALIŞMALARI NASIL YAPILIR?

Site dışı SEO; web sitenize gelen trafiği ve domain otoritesini arttırmak için diğer web sitelerinden kendi web sitenize direk link paylaşmak ve sosyal medya sinyalleri göndermektir.

Site dışı seo çalışmaları ile diğer web siteleri sizin web sitenize referans olurlar ve web sitenizin itibarı artar. Böylece web siteleri arasında hızla yükselerek web sitenize daha çok kullanıcı gelmesini sağlarsınız.

Benimle SEO çalışmalarını ne kadar süre ile yönetmelisiniz ?

Minimum 4 ay bizimle çalışmalısınız! 4 aydan daha kısa süre yapılan çalışmalar kalıcı olmamakla birlikte tam etkili yükselişler elde edilememektedir.

Bunun yanı sıra ilk 30 günde %15 büyüme sağlamaktayız. İkinci aydan itibaren HER AY web sitenizde ortalama yüzde 60 büyüme sağlayabiliriz.

SEO Uzmanı’ndan SEO Hizmeti Almanın Avantajları Nelerdir ?

Tabi en büyük avantajı SEO uzmanı‘nın fiyat konusunda kurumsal SEO ajanslarına kıyasla daha uygun olmasıdır.

Bunun en büyük sebebi ise SEO uzmanları genellikle freelance olarak çalışırlar ve fatura kesseler dahi, yüksek iş yeri kirası, iş hanı aidatları ya da işçi maaşları ödemezler. Bunun sonucu olarak da piyasadan daha uygun fiyata SEO hizmeti alabilirsiniz.

Bir diğer sebebi ise (en önemli sebeplerinden biridir diyebiliriz) SEO uzmanlarının her zaman ajansların önüne geçmek zorunda olmalarıdır. Bunu da bir çok SEO uzmanı işini daha iyi yapmaya çalışarak gerçekleştirir.

SEO sürekli olarak güncellenen, değişen, evrimleşen bir yapıya sahiptir. Başta Google olmak üzere her yıl onlarca arama motoru kendi algoritmalarını güncellemektedir. SEO uzmanının en büyük artısı bu güncellemeleri web sitenize uygulayabilecek radikal kararlar alabilecek yetkinliğe ve cesarete sahip olmasıdır.