Web Hosting, SSL Sertifikası, Php Kontrol Paneli, Size Özel Web Tasarım, SEO Yazılım Sadece 500 Türk Lirası

İnanılmaz Kampanya. Her şey dahil (SSL + Hosting) web sitesi tasarım ve yazılım paketi sadece 500 Türk Lirası !

Web Hosting, SSL Sertifikası, Php Kontrol Paneli, Size Özel Web Tasarım, SEO Yazılım Sadece 500 Türk Lirası.

Yaz sıcakları ve Korona virüsün ülkemizde yarattığı ekonomik sorunlara destek amaçlı olarak tüm websitesi kalemlerini tek bir web tasarım paketi altında topladık ve 500 ₺ yaptık !

Web sitesi paketi içeriği aşağıdaki gibidir:

  • Web Hosting
  • Özel Web Tasarım
  • Türkçe Admin Paneli
  • SSL Sertifikası
  • SEO uyumlu meta etiketleri
  • Microdata İşaretlemesi

Neden bu Web Sitesi paketini almak daha avantajlı anlamak için özelliklerini daha yakından inceleyelim.

Web Hosting Nedir, Fiyatları Nedir

Web hosting web sitesini oluşturan kodların bulunduğu ve herkesin IP adresine erişerek web sitenizi görüntüleyebilmelerine olanak sağlayan serverlardır.

Web Hosting hizmetini satan firmalar da server özelliklerine ve bağlantı hızlarına bağlı olarak ücretleri ortalama 200 TL ile 10000 TL arasında değişmektedir.

Özel Web Tasarım Hizmeti Nedir, Ücretler Neye Göre Belirlenir

Web sitesi tasarımlarını bir çok hazır web sitesi satan yerlerden temin etmek mümkündür. Ancak üzerinde yapılacak küçük değişiklikler ya da eklenecek bazı modüllere ait kütüphaneler, mevcut kodlar ile uyumlu çalışmayabiliyor.

Hazır bir web sitesi şablonu kullanmanın en kötü yanı ise diğer herkes ile aynı web sitesi tasarımına sahip olursunuz. Google her ne kadar çok web sitesi şablonunu çok büyük bir SEO kriteri olarak görmese de, farklı web sitesi şablonlarını sevdiği aşikardır.

Web Tasarım Paketimizi Satın Aldığınız da Türkçe Admin Paneliniz Olacak

Türkçe admin paneli ile firmanıza ait blog, makale, haber ya da kampanyaları hiç bir kod bilgisine gerek duymadan yayınlayabilir ve SEO ayarlarını kendiniz yapabilirsiniz.

Piyasa da Türkçe admin paneli tasarım ve yazılım fiyatları olması gerekenden çok daha yüksek fiyatlara satılabiliyor.

Ben Korona virüs ile mücadelede halkımıza destek olmak adına, tüm web sitesi panellerini tek bir paket altında toplayarak hepsini 500 Türk Lirası üzerinden satışa sundum.

SSL Sertifikası Nedir, Fiyatları Ne Kadardır

SSL sertifikaları web sitenizi daha güvenli hale getiren, web sitenize gelen kullanıcıların bilgilerinin üçüncü kişilerce çalınmasını engelleyen yapılardır.

SSL sertifikaları piyasada 100 Lira’dan başlayan fiyatlar ile on binlerce liraya kadar çıkabiliyor.

Sizlere sunmuş olduğum web tasarım paketi içerisinde SSL sertifikası ücretsiz olarak sunulmuştur.

Satın Alacağınız Web Tasarım Paketine Ait Admin Panelinde Microdata ve Meta Etiketlerini Kontrol Edebileceksiniz.

Microdata arama sonuçları ekranında web sitenize ait ön bilgileri kullanıcıların görmesini sağlayan önemli bir özelliktir. Örneğin bir ürün araması yapıldığında ürüne ait kaç yorum olduğu, kaç yıldız aldığı, ürünün resminin ne olduğu gibi bilgilerin geldiği ekrandır.

Microdata işaretlemesi halen daha çok yaygın olarak kullanılmamaktadır. Web sitesi tasarımlarımızda işiniz, ürünleriniz, hizmetleriniz ile alakalı microdata işaretlemelerini hediye ediyoruz.

Ayrıca admin paneli üzerinden SEO için gerekli title, description, robots, canonical vb meta etiketlerini güncelleyebiliyorsunuz.