Web sitesi tasarımcısı Tuğrul Yıldırım'ın sayfasına hoşgeldiniz.

Sektörde işe başladığım ilk günden bugüne müşteri memnuniyetini en ön planda tutan ve en son teknoloji ve trendleri müşterilerine sunmayı kendine görev edinen bir web tasarım ve yazılım uzmanı olmaya özen gösterdim. Edindiğim tecrübelere dayanarak uzun vadeli yatırımları, kısa vadeli kazançlara tercih ettim. En büyük kazancım, işime duyduğum saygı ve tutku oldu.,

Her yeni projeye başlarken ayrı bir heyecan ve tutkuyu sizlerle bir yaşadım. Müşteri tarafında yeterince hazırlık yapılmamış, önem verilmeyen projeleri üstlenmedim. Çünkü benim için her proje, yeni bir heyecan, yeni bir macera demek. Bu heyecanı müşteride göremezsem, o projenin başarılı olacağına inanamam.

Dürüstlük ve doğrudan iletişim iş hayatımın kilit karakter taşını oluşturur. İşimi her zaman ciddiye alırım. Kendi işim gibi benimser ve söz verdiğimiz zamanda bitirmek üzere özveri ile maksimum çaba sarfederim. Proje süresince her adımda yaşadığım problemleri dürüstlükle ve samimi bir şekilde müşterilerimle paylaşırım.

Müşterilerimi gelip geçici değil iş ortaklarım gibi görürüm. Ben çalışma isteğimi, azmimi, mutluluk ve heyecanımı müşterimden alırım. Düşüncelerini, proje hedeflerini, hayallerini tutkuyla dinlerim. Çalışmalarımı, iki ortak gibi, zevkle yürütür ve proje başarısı için fikirlerimi, uzmanlığımı ve enerjimi ortaya koymaktan asla çekinmem. Bir ömür boyu sürecek ortaklığın başlangıcını web tasarım ve yazılım hizmetleri ile başlatırız, çünkü sonrasında yapacak çok daha fazla işimiz var! Web sitenizi hazırlamak, uzun bir yolun ilk adımı. Müşterimle iş bitimi yolumuzu ayırmam. Bakım, destek, güncelleme, geliştirme işlerinin yanı sıra dijital pazarlama desteği sunarım.

Benim her zaman öncelikli misyonum; tüm kurumsal partnerlerimin kurumsal kimliklerini internette modern, özgün, teknolojik, mükemmellik ve yaratıcı bir şekilde imza bıraktığı, web tasarım ve yazılım projelerine yansıtmak, internet üzerinde en doğru şekilde vitrin etmektir.

Web sitesi tasarımcısı, beğeni odaklı çalışır. Web tasarımın ne kadar önemli olduğunu bilir.

Birbirinden kıymetli onlarca müşteriye sahip olmanın haklı gururunu her zaman yaşarım; ülkemizin internet ve bilişim teknolojileri alanlarındaki ilerleyişine katkıda bulunmayı da kendime bir görev bilirim.

Müşteri memnuniyetini ve seçkin tasarım hizmetlerini, genel kabul gören W3C standartlarında müşterilerime sunarım.

Web tasarım ve yazılım sektöründe; Tuğrul Yıldırım'ın elde ettiği memnuniyet oranı sektör ortalamasının üzerinde olduğu kosununda bir iddia vardır.

Web sitesi tasarımcısı Tuğrul Yıldırım bilir ki; müşteriyi memnun eden kalite belgeleri veya müşteri bolluğunun özgüveni değil; her işinin, her müşterisinin heyecanını ayrı ayrı yakalaması ve üstün özverili çalışmalarının takdir edilmesinin mutluluğunu yaşamak, kalitenin en değerli göstergesidir.

Tuğrul Yıldırım imzasını taşıyan tüm projelerinin kalitesinden sorumluluk ve gurur duyar.

Web Tasarım
İnternet Reklamları
Mobil Uygulama Geliştirme

Bireysel Web Tasarım ve Web Yazılım Derslerim

E-posta pazarlama

E-posta pazarlama hizmeti

Kampanyalarınızı, haber ve duyurularınızı, çok kısa bir süre içerisinde onbinlerce kişiye ulaştırın.

Detaylı Bilgi
web tasarım

Responsive web tasarım hizmeti

Her zaman tüm cihazlarla uyumlu, seo'ya uygun ve özgün web sitesi tasarımı yaptırın.

Detaylı Bilgi
web tasarım

Mobil Seo Hizmeti

Pwa ve amp web sitesi tasarımları ile mobil tarayıcılarda, üst sıralarda yer almanızı sağlıyorum.

Detaylı Bilgi
web tasarım

İnternet Reklamları

Sosyal medya ve arama motorlarında reklam çalışmalarınızı yürütür iken her zaman rakip, piyasa ve anahtar kelime analizleri yapılır.

Detaylı Bilgi
Web sitesi Tasarımcısı Tuğrul Yıldırım
$$

Freelance yazılımcı

Web tasarım, web yazılım, seo hizmeti, sem hizmeti, internet ve sosyal medya reklamları, mobil uygulama geliştirme, pwa uygulamaları, amp web tasarım, responsive web tasarım, e-posta pazarlama, web uygulamaları hizmetleri sunuyorum.
Yavuz sokak 18/5 Avcılar, İstanbul
Telefon: 531-235-4229